CUPA ONESTI – Programarea meciurilor

FEMININ

(se joaca pe terenurile 1 si 2 ale Scolii nr. 1 Onești)

A. Categoria DEBUT – 2 echipe de piticoate

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 16:40 2 Piticot 1 Piticot 2 2-5
Marți, 28 iunie 19:10 1 Piticot 2 Piticot 1  5-5
Clasament final: I – Piticot 2; II – Piticot 1

B. Categoria MINIHANDBAL –  8 echipe in doua serii

Seria A – CSS Tulcea, CS Danubius 1 Galați, Școala D. Sturza Iași, OK Sport 2 Onești

Seria B – CS Danubius 2 Galați, Handbal Art Galați, OK Sport 1 Onești, Școala nr. 2 Târgu Ocna

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 08:00 2 CSS Tulcea Danubius 1 26-4
Luni, 27 iunie 09:40 2 Danubius 2 OK Sport 1 Onești  2-10
Luni, 27 iunie 10:30 2 OK SPORT 2 Școala D. Sturza Iași  –
Luni, 27 iunie 11:20 2 Târgu Ocna Handbal Art Galați  2-10
Luni, 27 iunie 12:10 2 Danubius 1 Școala D. Sturza Iași  –
Luni, 27 iunie 17:30 2 OK Sport Onești Târgu Ocna 27-0
Luni, 27 iunie 18:20 2 Handbal Art Galați Danubius 2  4-10
Marți, 28 iunie 09:40 1 Târgu Ocna Danubius 2 4-13
Marți, 28 iunie 11:20 1 OK SPORT 2 Danubius 1  5-5
Marți, 28 iunie 12:10 1 CSS Tulcea Școala D. Sturza Iași
Marți, 28 iunie 08:50 2 OK SPORT 2 CSS Tulcea 3-17
Marți, 28 iunie 10:30 2 OK Sport 1 Onești Handbal Art Galați 19-5
Marți, 28 iunie 15:50 2 Locul 1A CSS Tulcea Locul 2B Danubius 2 16-5
Marți, 28 iunie 16:40 2 Locul 1B OK Sport 1 Locul 2A OK Sport 2 10-3
Miercuri, 29 iunie 09:40 2 Loc 3-4 OK Sport 2 Loc 3-4 Danubius 2  1-6
Miercuri, 29 iunie 10:20 2 Loc 1-2 CSS Tulcea Loc 1-2 OK Sport 1  7-3
Clasament final: I – CSS Tulcea; II – OK Sport 1 Onesti; III – Danubius 2 Galati

C. Categoria RURAL –  4 echipe

Școala Pargaresti, Școala Vicovul de Sus, Școala Târgu Trotuș, Școala Lipovat

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 10:30 1 Școala Lipovat Școala Targu Trotus 10-8
Luni, 27 iunie 12:10 1 Școala Targu Trotuș Școala Pargaresti 8-14
Luni, 27 iunie 15:50 2 Școala Lipovat Școala Pargaresti 12-4
Marți, 28 iunie 10:30 1 Școala Targu Trotus Școala Lipovat 6-12
Marți, 28 iunie 15:50 1 Școala Pargaresti Școala Lipovat 7-14
Marți, 28 iunie 12:10 2 Școala Pargaresti Școala Targu Trotus 9-4
Clasament final: I – Scoala Lipovat; II- Scoala Pargaresti; III – Scoala Tg. Trotus

D. Categoria V-VI – 5 echipe, o singura serie

CSS Tulcea, OK Sport Onești, Școala Târgu Frumos, Școala D. Sturza Iași, CS Danubius Galați

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 08:50 1 Școala Târgu Frumos CSS Tulcea 5-15
Luni, 27 iunie 16:40 1 OK Sport Onești Școala D. Sturza Iași 14-7
Luni, 27 iunie 8:50 2 OK Sport Onești Danubius  26-5
Luni, 27 iunie 15:00 2 CSS Tulcea Danubius 24-8
Marți, 28 iunie 16:40 1 OK Sport Onești CSS Tulcea 14-11
Marți, 28 iunie 08:00 2 OK Sport Onești Școala Târgu Frumos  13-7
Marți, 28 iunie 09:40 2 Danubius Școala D. Sturza Iași  7-22
Marți, 28 iunie 11:20 2 CSS Tulcea Școala D. Sturza Iași  18-12
Marți, 28 iunie 15:00 2 Școala Târgu Frumos Scoala D. Sturza Iași 4-20
Marți, 28 iunie 17:30 2 Școala Târgu Frumos Danubius  16-2
Clasament final: I – OK Sport Onesti; II – CSS Tulcea; III- Scoala D. Sturza Iasi

E. Categoria VII-VIII – 7 echipe in doua serii

Seria A – CSS Slobozia, Școala Șendreni Galați, Școala Târgu Frumos, LPS Onești

Seria B – Școala D. Sturza Iași, Școala 1 Onești, Școala nr. 2 Târgu Ocna

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 08:00 1 Școala Târgu Frumos LPS Onești 17-12
Luni, 27 iunie 09:40 1 CSS Slobozia LPS Onești 36-16
Luni, 27 iunie 11:20 1 Școala 1 Onești Școala 2  Tg. Ocna  24-9
Luni, 27 iunie 15:00 1 Școala Târgu Frumos Școala Șendreni 17-22
Luni, 27 iunie 15:50 1 Scoala D. Sturza Iași Școala 1 Onești 6-17
Luni, 27 iunie 17:30 1 Școala Șendreni CSS Slobozia 14-24
Luni, 27 iunie 18:20 1 Scoala D. Sturza Iași Școala 2  Tg. Ocna 19-17
Marți, 28 iunie 08:00 1 Școala Târgu Frumos CSS Slobozia 14-26
Marți, 28 iunie 08:50 1 Școala Șendreni LPS Onești 22-14
Marți, 28 iunie 17:30 1 1A CSS Slobozia 2B Iasi 29-4
Marți, 28 iunie 18:20 1 1B Scoala 1 Onesti 2A Sendreni  14-16
Miercuri, 29 iunie 09:40 1 Loc 3-4 Sc. 1 Onesti Loc 3-4 Sc. Sturza Iasi 13-9
Miercuri, 29 iunie 10:30 1 Loc 1-2 CSS Slobozia Loc 1-2 SC. Sendreni 23-15
Clasament final: I – CSS Slobozia; II- Scoala Sendreni; III- Scoala 1 Onesti

MASCULIN

(se joaca in la sala de sport a LPS Onești)

A. Categoria MINIHANDBAL –  3 echipe

CSS Adjud, Școala 1 Onești, Școala G. Călinescu Onești

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 08:00 LPS Școala Călinescu Școala 1 Onești  21-2
Luni, 27 iunie 12:50 LPS Școala Călinescu CSS Adjud  12-10
Luni, 27 iunie 17:40 LPS Școala 1 Onești CSS Adjud 10-11
Marți, 28 iunie 08:00 LPS Școala 1 Onești Școala Călinescu  10-13
Marți, 28 iunie 12:50 LPS CSS Adjud Școala Călinescu  12-10
Marți, 28 iunie 16:50 LPS CSS Adjud Școala 1 Onești 19-12
Clasament final: I –  Scoala G. Calinescu Onesti; II – CSS Adjud; III – Scoala 1 Onesti

B. Categoria RURAL –  4 echipe

Școala Pargaresti, Școala Vicovu de Jos, Școala Târgu Trotuș, Școala Lipovat

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 08:40 LPS Școala Targu Trotus Școala Vicovu de Jos 0-10
Luni, 27 iunie 13:30 LPS Școala Pargaresti Școala Lipovat 10-29
Luni, 27 iunie 18:20 LPS Școala Pargaresti Școala Vicovu de Jos  12-32
Marți, 28 iunie 08:40 LPS Școala Targu Trotus Școala Lipovat  7-13
Marți, 28 iunie 13:30 LPS Școala Pargaresti Școala Targu Trotus 17-11
Miercuri, 29 iunie 08:00 LPS Școala Lipovat Școala Vicovu de Jos 16-26
Clasament final:  I – Scoala Vicov; II – Scoala Lipovat; III – Scoala Pargaresti

C. Categoria V-VI –  5 echipe 

Școala Târgu Frumos, PC Bacău, PC Giurgiu, CC Onești, CSS Adjud

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 11:10 LPS Școala Targu Frumos PC Bacău 15-15
Luni, 27 iunie 12:00 LPS CSS Adjud CC Onești  18-17
Luni, 27 iunie 16:00 LPS PC Bacău CSS Adjud 26-16
Luni, 27 iunie 17:40 LPS Școala Călinescu Targu Frumos 10-19
Marți, 28 iunie 11:10 LPS CSS Adjud Școala Călinescu  19-16
Marți, 28 iunie 12:00 LPS CC Onești PC Bacău  8-25
Marți, 28 iunie 16:00 LPS Școala Călinescu CC Onești 19-19
Marți, 28 iunie 16:50 LPS Școala Targu Frumos CSS Adjud 18-13
Miercuri, 29 iunie 08:00 LPS Targu Frumos CC Onesti 6-10
Miercuri, 29 iunie 08:50 LPS PC Bacău Școala Călinescu 16-9
Clasament final:  I – PC Bacau; II – Scoala G. Ibraileanu Tg. Frumos; III – CSS Adjud

D. Categoria VII-VIII –  5 echipe

Dinamo Brașov, PC Bacău, PC Giurgiu, Școala 1 Onești, CSS Sfântu Gheorghe

Ziua Ora Teren Echipa 1 Echipa 2 Scor / Imagini
Luni, 27 iunie 09:30 LPS Școala 1 Onești PC Bacău  25-13
Luni, 27 iunie 10:20 LPS PC Giurgiu Dinamo Brașov 23-9
Luni, 27 iunie 14:20 LPS PC Bacău PC Giurgiu  7-26
Luni, 27 iunie 15:10 LPS Școala 1 Onești CSS Sf. Gheorghe 30-14
Luni, 27 iunie 19:10 LPS PC Bacău CSS Sf. Gheorghe  21-15
Marți, 28 iunie 09:30 LPS PC Giurgiu CSS Sf. Gheorghe 19-10
Marți, 28 iunie 10:20 LPS PC Bacău Dinamo Brașov
Marți, 28 iunie 14:20 LPS Dinamo Brașov CSS Sf. Gheorghe
Marți, 28 iunie 15:10 LPS Școala 1 Onești PC Giurgiu  12-18
Miercuri, 29 iunie 08:50 LPS Școala 1 Onești Dinamo Brașov  –
Clasament final: I – PC Giurgiu; II – Scoala 1 Onesti; III – PC Bacau

Advertisements

15 thoughts on “CUPA ONESTI – Programarea meciurilor

  1. Zubas Ioan Sandu

    Felicitari organizatorilor! Am participat la multe cupe(competiti)dar asa ceva!…foarte frumos incepand de la competite(tensiunea meciurilor),premiere(n-am mai vazut atatea cupe niciodata”:>),organizare,pana la discoteca,toate m-au uimit…ca intr-un final sa vin acasa si sa vad acest site!!!^:)^ ^:)^ ^:)^
    Nu mai ramane de spus decat:JOACA HANDBAL!!! :X

    Reply
  2. Melania

    ma poate ajuta si pe mine cnv cu un nume…?
    baiatul de la Vicovu de Jos cu numar 8…ma poate ajuta cnv cu numele lui sau cv ca sa`l pot contacta?
    astept un raspuns…

    Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s